KATEGORIAT

LL Company Endless Long Lashes 4ml ripsiseerumi

Tuotekoodi: 706270004
  • Ripsiseerumi
  • Uusi pakkaus, tuttu tuote
  • Hoitaa, vahvistaa ja kasvattaa

Kuvaus

UUSI PAKKAUS JA NIMI, SAMA TUTTU TUOTE! Uroda Extra Long Lashes muuttuu ulkoisesti, sisältö pysyy samana.

Endless Long Lashes on seerumi, joka tehokkaasti vahvistaa silmäripsiä samalla niitä pidentäen ja tuuheuttaen. Tuotteen koostumus on ainutlaatuinen yhdistelmä vaikuttavia ainesosia: Bimatoprost + kurpitsauute + peptidit, jotka yhdessä ravitsevat ja kosteuttavat ripsiä. Tutkitusti tehokas tuote on silmä- ja ihotautilääkäreiden testaama. Sopii myös herkille silmille ja piilolinssien käyttäjille.

Huomio: Tuote sisältää bimatoprostia. Älä käytä, jos ihossa on hoitoa vaativa tulehdus tai olet yliherkkä jollekin tuotteen ainesosalle. Vältä käyttöä raskauden ja imetyksen aikana. Jos tuotetta joutuu silmiin, huuhtele runsaalla vedellä.

Käyttö: Levitä tuotetta puhtaalle ja kuivalle iholle nestemäisen rajausvärin tapaan. Levitä pieni määrä tuotetta ripsirajaan kerran päivässä iltaisin. Pidä huoli, että tuotetta ei pääse silmiin. Ole tarkka, että levität seerumia tarpeeksi vähän, jotta se ei valu. Jos tuote tuntuu turvottavan, vähennä käyttömäärää seuraavalla levityskerralla.

AQUA, GLYCERIN, DISODIUM PHOSPHATE, PANTHENOL, EUPHRASIA OFFICINALIS EXTRACT, BIOSACCHARIDE GUM-1, HYDROLYZED CUCURBITA PEPO SEEDCAKE, BIOTINOYL TRIPEPTIDE-1, BIMATOPROST, XANTHAN GUM, CITRIC ACID, ALCOHOL DENAT., SODIUM PHYTATE, METHYLPARABEN, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM LEVULINATE, GLYCERYL CAPRYLATE, SODIUM ANISATE

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “LL Company Endless Long Lashes 4ml ripsiseerumi”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Saa­tat myös pi­tää...

Tu­tus­tu myös