Viiden ORLY Breathable -kynsilakan setti yhdistää raikkaat korallin ja punaisen sävyt syvempiin, lämpimiin punaisiin. Sävyvalikoimasta löytyy vaihtoehtoja niin kirkkaaseen ja näyttävään lakkaukseen kuin hillitympään, klassiseen punaiseenkin. Erupt To No Good tuo kokonaisuuteen säihkyvän korallinsävyn.
ORLY Breathable Treatment + Color -lakkojen All-In-One-koostumus yhdistää hoito-, alus-, väri- ja päällyslakan samaan pulloon, joten erillistä alus- tai päällyslakkaa ei tarvita. Happea läpäisevä koostumus hyödyntää Advanced Oxygen Technology -teknologiaa ja sisältää kynsiä hoitavaa arganöljyä, kosteustasapainoa tukevaa provitamiini B5:tä eli pantenolia sekä antioksidanttista C-vitamiinia.
Setti sisältää viisi sävyä:
Aphromite: raikas, lämmin korallinpunainen
Cherry Bomb: kirkas ja intensiivinen punainen
Artemis Me: lämmin, ruskeaan taittava tiilenpunainen
Ride or Die: syvä, tumma punainen
Erupt To No Good: hehkuva, kimalteleva korallinoranssi
Käyttö: Puhdista kynnet huolellisesti lakanpoistoaineella tai muulla kynsien puhdistustuotteella. Levitä kaksi kerrosta ORLY Breathable Treatment + Color -lakkaa. Halutessasi voit viimeistellä lakkauksen värittömällä ORLY Breathable Treatment + Shine -lakalla lisäkiillon ja -suojan saamiseksi.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.