🚚Saat meiltä aina ilmaisen toimituksen, kun tilaat yli 275 € (alv 0). (Ei lavarahti)🚚

Footlogix 18 Callus Softener

5,0 · 1 arvostelu
Tuotekoodi: 905021F
  • Mielettömän tehokas kovettumasuihke
  • Urea 18%

Varastossa

Toimitus jopa huomiseksi

Arkisin ennen kello 12 tehdyt tilaukset lähtevät samana päivänä

Vuodesta 1985

Perheyritys, jolla yli 40 vuoden kokemus alalta

Jaa:

Footlogix -jalkahoito on aivan uudenlainen hoito. Se suorastaan mullistaa käsityksesi jalkojenhoidosta! Usein ammattilaiset kohtaavat asiakkaita, joille ei syystä tai toisesta voi käyttää veistä kovettumien poistoon.

Footlogix -kovettumasuihkeen ja Footlogix -raspin yhteiskäytöllä et veistä kaipaakaan – tulos on ällistyttävän tehokas!

Footlogix -kovettumasuihke pehmittää tehokkaasti kovettumia, kynsiä ja kynsinauhoja. Kovettumasuihkeen vaikuttavana ainesosana on urea, joka kosteuttaa luonnollisesti mutta tehokkaasti sekä Tetrasodium EDTA. Urea 18 %.

Käytä yhdessä Footlogix-raspin (tahmaraspi) kanssa.

Suihkuta ongelma-alueille ja anna vaikuttaa hetken, jonka jälkeen voit jatkaa hoitoa. Voit hoidon aikana myös lisätä kovettumasuihketta. Ei pestä pois!

Jo yksi jalkahoito Footlogix kovettumasuihkeen ja jalkaviilan kanssa tuottaa tulosta, jonka asiakkaat myös huomaavat. Sopii myös diabeetikoille.

1 arvio tuotteelle Footlogix 18 Callus Softener

  1. Kepa –

    Hyvä tuote, käytän sen tahmaraspin kanssa vallan!

Lisää arvio

Saatat myös pitää

Mitä ammattilaiset hankkivat tällä viikolla