🚚Saat meiltä aina ilmaisen toimituksen, kun tilaat yli 275 € (alv 0). (Ei lavarahti)🚚

Gerard's

Must-Have Universal hierontaöljy 1000 ml

Tuotekoodi: 54816325 EAN: 8015903153250
  • Vahvistaa ja kiinteyttää ihoa
  • Kaikille ihotyypeille

Varastossa

Toimitus jopa huomiseksi

Arkisin ennen kello 12 tehdyt tilaukset lähtevät samana päivänä

Vuodesta 1985

Perheyritys, jolla yli 40 vuoden kokemus alalta

Jaa:

Gerard’s MUST-HAVE BODY Universal Olio Da Massaggio -hierontaöljy. Kevyt, pehmeä koostumus, sopii käytettäväksi useiden hierontatekniikoiden yhteydessä.

KENELLE:
Erilaisiin hierontoihin sekä lihasten lämmittämiseen ennen urheilusuorituksia. Ihoa vahvistava ja kiinteyttävä öljy.

VAIKUTTAVAT AINEET:
3 % Sitruunan eteerinen öljy vilkastuttaa verenkiertoa.
3 % Appelsiinin eteerinen öljy hemmottelee tuoksullaan aisteja.
5 % Vehnänalkioöljy pehmittää ja kosteuttaa.
0,5 % E-vitamiinia toimii vahvana antioksidanttina.

KÄYTTÖ HOITOLASSA:
Ylellinen hierontaöljy hoitolakäyttöön.

Tervetuloa Gerard’sin maailmaan – maailmaan, joka on omistautunut kauneuden, aistien ja kehon hyvinvoinnin edistämiseen yli 50 vuoden ajan. Gerard’s -tuotteiden käytön ja roolin ansiosta jokainen hoito on ainutlaatuinen kokemus. Se on rituaali aisteille, aikaa kosketukselle tarjoten samalla hyvinvointia ja kauneutta iholle, mielelle ja keholle.

Lähdemme matkaanne mukaan, soita niin tutustutaan lisää p. 02 212 2200.

Käyttöalue

Vartalo

Kenelle

Kuiva iho, Veltostunut iho

Inci

ETHYLHEXYL PALMITATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS(SWEET ALMOND)OIL, TOCOPHERYL ACETATE, TRITICUM VULGARE(WHEAT)GERM OIL, CITRUS LIMONUM(LEMON OIL), CITRUS SINENSIS(ORANGE OIL), CITRAL, LIMONENE, LINALOOL

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Lisää arvio

Saatat myös pitää

Mitä ammattilaiset hankkivat tällä viikolla